S.Barski Damtofflor på plattformen med dekorationer S.Barski HY077 Lila violett

Produkten är inte tillgänglig ;(

Rengör i sommartrender med kvinnors flikar på plattformen S. Barski HY077 i lila. Dessa snygga flip flops kombinerar elegans med vardagens komfort, vilket gör dem till ett idealiskt tillskott till din sommargarderob.

De ligger på en 4 cm dekorerad plattform och ger inte bara ett attraktivt utseende utan också komfort när de bär. De har en ekologisk läderinsats som anpassar sig till fotens form, vilket gör varje ögonblick tillbringat i dessa flip flops till ett nöje.

Flip -remmen är dekorerad med många zirkoner och strass, vilket ger dem elegans och gör dem till ett perfekt komplement till både sommarklänningar och avslappnade byxor. Tack vare införandet är det extremt enkelt att ta på sig och ta dem.

Finns i många storlekar, S.Barski HY077 tofflor kommer att vara ett bra val på våren och sommaren, och deras universella lila färg kommer att göra dem enkelt att anpassa sig till alla stilisering. De kan beställas i tillverkarens ursprungliga förpackning.

Satsa på komfort och stil i sommar med S.Barskis flip flops!

  • Lås: Glida på
  • Typ av häl: Plattform
  • Plattform/sula (cm): 4
  • Producentkod: HY077 LAVENDEL
  • Färg: Violett
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: material
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: ingen näsbit
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Ytterligare egenskaper: strass , strålar
  • Klack / plattformshöjd: 4.0
  • Uppvärmning: Inte

Tack för att du lägger till din kommentar.

|