PS1 PS1 Damtofflor i mocka med svart Nemis-prydnad

Otillgänglig produkt ;(

Här är en klassiker som varje kvinna borde ha i sin garderob – damtofflor PS1 mocka i en elegant svart färg. Dessa unika flip-flops är monterade på en solid 4,5 cm hög plattform av kork och slitstark plast, vilket säkerställer maximal bärkomfort.

Det finns en elegant dekor i ekomocka på framsidan av flip-flopsna, som tillför elegans och gör dem till en perfekt passform för en avslappnad stil. Tack vare den profilerade innersulan gjord av ekologiskt material kan du njuta av bekvämt bärande hela dagen, oavsett vad du planerar att göra.

Modellen är slip-on vilket gör på- och avtagning av flikarna extremt enkelt och snabbt. Det är värt att uppmärksamma indikationerna om numrering - tillverkare föreslår att man väljer en mindre storlek, vilket kommer att säkerställa en perfekt passform.

PS1 flipflops för kvinnor är ett perfekt val för dagligt bruk - perfekt för sommarstyling eller avkopplande stunder utomhus. Vänta inte längre - lägg till dem i din samling idag och njut av inte bara den fashionabla looken, utan också komforten!

  • Lås: Glida på
  • Uppvärmning: Brist
  • Typ av häl: Ingen häl
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: ekologiskt mockaskinn
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: ingen näsbit
  • Klack / plattformshöjd: 4.5
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Plattform/sula (cm): 4,5 cm

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|