Inna marka Damsneakers på en tjock sula svart och vit Shelovet
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Damsneakers på en tjock sula svart och vit Shelovet
Shelovet svarta och vita sneakers med tjock sula för kvinnor är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter komfort och stil. Dessa sportskor, tillgängliga i en elegant kombination av svart och vitt, är perfekta för vardagsstyling och ger dem en fashionabel karaktär.
Produktion med ekologiskt läder och textilier säkerställer inte bara ett estetiskt utseende, utan också hållbarhet och komfort att bära. En tjockare gummisula med 5 cm hög slitbana garanterar självförtroende i varje steg, och den runda tån och den inbyggda, mjuka hälen ger komfort.
Shelovet sneakers är ett förslag för varje säsong - vår, sommar, höst och vinter. Snörstängningen ger en perfekt passform till foten, och textilsulan ökar dessutom bärkomforten.
Tack vare sin sportiga och fashionabla stil passar dessa skor perfekt till jeans, kjolar eller leggings. Shelovet kvinnors sneakers med en tjock sula är ett måste i garderoben för varje modern kvinna som värdesätter mode och komfort i ett. De erbjuds i originalförpackning och är också en bra presentidé till en älskad. Välj dessa unika sneakers och njut av extraordinär komfort och stil varje dag!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > sporter > Skor Inna marka
- Typ av häl: Utan klack
- Färg: svart
- Innersula: tyg
- Yttre material: konstgjort läder
- Näsan: runda
- Klack / plattformshöjd: 5
- Lås: snörda
- Samling: KeeShoes
- Fläckfärg: Vit
- Färg på sulan: Vit
- Modell: Damsneakers med tjock sula
- Uppvärmning: Nej
- Höjd: låg
Tack för att du lägger till din kommentar.