Inna marka Damskydd med leopardmönstrad klack brun
- Försändelsen kommer att skickas inom 3 - 6 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna-tillbaka-garanti
Kolla också
Detaljer: Damskydd med leopardmönstrad klack brun
Snygga och praktiska gummistövlar med en trendig leopardmönstrad klack är ett perfekt val för alla regniga väder. Dessa unika gummistövlar erbjuder en kombination av elegans och funktionalitet. Tillverkade av högkvalitativt gummi är de vattentäta, vilket gör att du inte behöver ge upp en moderiktig look även i svåra väderförhållanden.
Gummorna har en brun färg i kombination med en beige accent, vilket ger dem ett extremt attraktivt och stilrent utseende. En hög klack i form av en stolpe, 6 cm hög, ger oöverträffad klass och säkerställer samtidigt komforten att bära. Den runda nosen och slip-on-spännet gör det snabbt och bekvämt att ta på dem.
Överdelens bredd är 32 cm och höjden 15 cm, vilket gör att gummistövlarna passar perfekt till benet. Materialet i tyginlägget säkerställer komfort, och bristen på isolering gör dessa gummistövlar perfekta för varmare dagar.
Levereras i original, estetisk förpackning, dessa wellingtons är ett utmärkt val för varje kvinna som vill kombinera mode och praktiska egenskaper. Berika din skokollektion med dessa ovanliga badkläder som säkerligen kommer att dra till sig uppmärksamhet!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Gummistövlar > Stövlar Inna marka
- Ytterligare egenskaper: vattentät
- Färg: Brun
- Fläckfärg: beige
- Enda material: gummi
- Modell: Kvinnors galoscher
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 6
- Dominant mönster: djur-
- Typ av häl: Posta
- Producentkod: 63030LEO
- Innersula: tyg
- Yttre material: gummi
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Nej
- Axelbredd: 32
- Schakthöjd: 15
- Lås: glida på
Tack för att du lägger till din kommentar.