Inna marka Damskor med massiva klackar och dekoration, svart Ranunca

54,08

Svarta damskor på en massiv klack med dekoration är kvintessensen av stil kombinerat med otrolig komfort. Varje kvinna som värdesätter elegans och samtidigt inte vill ge upp vardagskomfort kommer att hitta något för sig själv i dessa skor.

Det unika med dessa skor ligger inte bara i deras utseende, utan också i noggrant utvalda material. Den yttre delen är gjord av högkvalitativt ekologiskt läder, som inte bara ser imponerande ut, utan också är slitstarkt och lätt att rengöra. Stylingen är framhävd och en unik accent är en dekorativ rem med kedja, som ger en unik karaktär till hela skodonet.

Komforten att bära säkerställs av en innersula av naturligt läder, som låter foten andas och säkerställer mjukhet vid varje steg. Uppmärksamhet på detaljer och ergonomi är de obestridliga fördelarna med dessa skor. Den massiva hälen på 7,5 cm är den perfekta balansen mellan elegans och komfort, så att du kan spendera hela dagen i dem utan att känna dig trött.

Designerna av dessa skor tänkte på variationen av kvinnors stilar - de kan komplettera både eleganta och vardagliga utseenden. Ett annat intressant element är den runda tån som ger skorna en klassisk karaktär och gör att de passar olika fotformer.

Tillverkaren tog även hand om den praktiska sidan av dessa skor. När du bär damskor med tjocka klackar med dekoration behöver du inte oroa dig för besvärliga fästelement - de är lätta att använda eftersom du bara behöver sätta dem på foten. Dessutom garanterar den halkfria sulan säkerhet även på hala underlag.

Varje par av dessa unika skor levereras i tillverkarens originalförpackning, vilket också gör dem till en bra presentidé till en älskad.

Genom att välja svarta damskor med tjocka klackar med dekoration investerar du i kvalitet, komfort och stil som kommer att stanna med dig länge. Vänta inte, gör dem till en del av din garderob och njut av en unik känsla av elegans varje dag.

  • Typ av häl: Posta
  • Plattform/sula (cm): 2,5
  • Producentkod: RMR23108-2 SVART
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: material
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: glida på
  • Ytterligare egenskaper: kedja
  • Klack / plattformshöjd: 7.5

Tack för att du lägger till din kommentar.

|