WASAK WASAK Damskor läder sneakers 0675W orange
Produkt niedostępny ;(
- Försändelsen kommer att skickas inom 10 - 13 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna-tillbaka-garanti
Kolla också
Detaljer: WASAK Damskor läder sneakers 0675W orange
WASAK damskor läder sneakers 0675W orange är högkvalitativa skor som kommer att möta förväntningarna hos även de mest krävande kunderna. De är gjorda av naturligt läder, vilket säkerställer deras hållbarhet och motståndskraft mot skador. Inuti skorna finns en mjuk fleece, dessutom är innersulan också gjord av naturligt läder, vilket garanterar bärkomfort. Skorna är försedda med dragkedja och snören vilket gör dem lätta att ta av och på.
Wasak damskor är det perfekta valet för våren, hösten och även sommaren. De kommer att vara perfekta som en del av vardagens styling. De tillverkas av en polsk tillverkare - företaget WASAK.
Dessa skor är bra för personer med känsliga fötter - det kommer att minska smärta och öka rörelsekomforten. Skorna är genombrutna, vilket gör dem lätta och luftiga.
Teknisk data:
- Sulmaterial: syntetiskt
- Nästyp: rund
- Produktvikt med förpackning: 1,0 kg
- Klack/plattformshöjd: 2 cm
Det inre materialet i skorna är naturligt läder, och sulan är gjord av högkvalitativt material. Skorna är sydda och limmade, vilket garanterar ett gediget utförande. Produkten finns i en elegant orange färg och levereras i originaltillverkarens förpackning.
- Producent: WASAK
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Skor > Stövlar WASAK
- Ytterligare egenskaper: öppet
- Samling: KeeShoes
- Enda material: syntetisk
- Innersula: naturläder
- Näsan: runda
- Dominant mönster: utan mönster
- Färg: orange
- Yttre material: naturläder
- Fetma: G.
- Klack / plattformshöjd: 2
- Lås: snörda
- Producentkod: BM176924
Tack för att du lägger till din kommentar.