Inna marka Damsandaler på ekologisk mockablock, svart Leisha
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Damsandaler på ekologisk mockablock, svart Leisha
Vi presenterar kvinnors sandaler på ett Eco Suede -block i en klassisk svart färg, Leisha -modell. Dessa sandaler är gjorda av Eco Suede to Touch och kombinerar elegans och komfort. En stabil häl i form av ett block (höjd 6 cm) garanterar en viss steg, vilket gör dem till ett idealiskt val för sommardagar.
Sandaler är fästade med ett justerbart bälte med ett spänne, vilket gör att du kan passa perfekt till vilken fot som helst. Tack vare detta kan du känna dig säker och bekväm, oavsett tillfälle. Leisha -modellen passar perfekt med sommarklänningar, kjolar eller shorts, lägger till lätthet och klassstyling.
Det enda materialet är ett hållbart material, och insatsen av ekologiskt läder säkerställer komfort vid bär. Sandaler har ingen näsa, vilket gör dem mer luftiga och perfekta för varma dagar. De har den ursprungliga förpackningen av tillverkaren, vilket gör dem till en bra presentidé.
Kom ihåg att följa storlekstabellen när du väljer storleken för att välja den perfekta modellen för dig själv. Kvinnors sandaler på Eco Suede-blocket Leisha är ett måste den kommande vår-sommarsäsongen! Välj komfort och stil idag!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Sandaler > Skor Inna marka
- Producentkod: LT33-10 SVART
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Enda material: material
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Näsan: ingen näsbit
- Typ av häl: blockera
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: spänne
- Ytterligare egenskaper: brist
- Modell: Damsandaler på ett block
- Klack / plattformshöjd: 6
- Uppvärmning: Inte
Tack för att du har lagt till en kommentar.