PG1 PG1 Damsandaler med dekorativt skärp Beige Rochelle
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: PG1 Damsandaler med dekorativt skärp Beige Rochelle
Upptäck unik design och komfort med damsandaler PG1 Rochelle i en elegant beige färg. Dessa vackra sandaler är gjorda av högkvalitativt eko-läder, vilket säkerställer både estetik och hållbarhet. Deras unika element är dekorativa ringar på mittranden, som ger en stilren karaktär till varje styling.
Fäst runt vristen med ett justerbart band och spänne garanterar dessa sandaler utmärkt passform och stabilitet. Den öppna, rundade tån och en 1,5 cm platt häl gör dem extremt bekväma för dagligt bruk. Gummisulan kännetecknas av halkskydd, vilket ökar användarkomforten och säkerheten.
Ytterligare dekorationer i form av dubbar runt sulan och eleganta gulddetaljer drar till sig uppmärksamhet och låter dig sticka ut från mängden. Insidan av sandalerna är fylld med en bekväm innersula i ekoläder, vilket gör att du känner dig bekväm även när du bär den länge.
PG1 Rochelle sandaler finns i olika storlekar, vilket möjliggör en perfekt passform till foten. Perfekt för sommarpromenader, dejter eller möten med vänner, dessa sandaler kommer att vara det perfekta komplementet till varje sommarstyling. Välj dem idag och njut av mode och komfort varje dag!
- Näsan: ingen näsbit
- hälhöjd (cm): 1,5
- Uppvärmning: Inte
- Ytterligare egenskaper: strass , strålar
- Samling: KeeShoes
- Färg: beige
- Fläckfärg: gyllene
- Färg på sulan: beige
- Enda material: Gummi
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: konstgjort läder
- Typ av häl: platt häl
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: spänne
- Klack / plattformshöjd: 1.5
Tack för att du lägger till din kommentar.