Evento Evento Damsandaler i guld Pyrrette med hög klack gyllene

Otillgänglig produkt ;(

Eleganta kvinnors evento -sandaler i en gyllene nyans är en perfekt kombination av stil och komfort. De är gjorda av läderinsats med hög kvalitet, de garanterar komfort hela dagen. Hälen i form av en 7 cm hög stolpe lägger inte bara nåd, utan säkerställer också stabilitet och säkerhet när du går.

Tunna remmar framtill, som är kopplade till varandra, ger modellen delikatess och lätthet, vilket gör att sandalerna perfekt blandas med sommarklänningar och kjolar. Tack vare den universella gyllene färgen matchar dessa sandaler många tillfällen - både för avslappnade möten med vänner och mer formella utflykter, som bröllop eller fester.

Sandaler är gjorda av ekologiskt externt material, vilket gör dem mer miljövänliga. Spännfästningen tillåter enkel att sätta på och ta bort, och storleksguiden gör det lättare att välja rätt snitt.

Förvara i tillverkarens ursprungliga förpackning, de är det perfekta valet för en gåva. Genom att välja Evento -sandaler investerar du i elegans, komfort och fashionabla utseende för varje tillfälle.

  • Ytterligare egenskaper: metallisk
  • Producentkod: 24SD98-6765 LT.GULD
  • Färg: gyllene
  • Färg på sulan: beige
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: Kvinnors sandaler på häl
  • Näsan: ingen näsbit
  • Typ av häl: posta
  • Klack / plattformshöjd: 7
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: spänne

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|
|