Inna marka Dampatentstövlar Da JC42-53 svarta

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck stil och komfort med kvinnors lackerade stövlar ger JC42-53 i en elegant svart färg. Dessa unika stövlar är den perfekta kombinationen av fashionabla design och funktionalitet, som kommer att fungera både dagligen och vid speciella tillfällen.

Dessa stövlar är gjorda av högkvalitativa naturläder och kännetecknas inte bara av estetiskt utseende utan också hållbarhet. Den lackerade ytan ger dem en elegant glöd som drar en titt. Mätad på en stabil häl i form av ett 5 cm högt block, de garanterar komfort även under långvarig slitage.

Stövlarna kommer att ge JC42-53 att ha en sidstängning i form av en skjutreglage och praktiska snören, vilket gör att enskild passform kan sträcka av benet. Den förstyvade hälen och den rundade näsan ger komfort och tillräckligt stöd för foten. De isolerade skoren är en trevlig för touchskorfilten, vilket gör dem perfekta under svalare dagar.

Dessutom fästs höjden på den övre av 11,5 cm perfekt till vristen, som betonar det feminina snittet. Utan mönster och ytterligare dekorationer hålls stövlar i en minimalistisk stil, vilket gör dem lätta att kombinera med olika stiliseringar.

Vänta inte! Kvinnestövlar kommer att ge JC42-53 ett bra val för en kvinna som uppskattar ett fashionabelt utseende och komfort. Invester i ett elegant och praktiskt tillägg till din garderob! Ta emot din modell i den ursprungliga rutan från tillverkaren och njut av deras unika vid varje steg.

  • Producentkod: BM213284
  • Färg: svart
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: naturligt lackläder
  • Schakthöjd: 11.5
  • Klack / plattformshöjd: 5
  • Ytterligare egenskaper: lackerad
  • Modell: Damskor
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: platt häl
  • Höjd: för fotleden
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset , snörda

Tack för att du lägger till din kommentar.

|