Inna marka Dammockasiner med svarta strass
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 6 - 9 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Dammockasiner med svarta strass
Vi presenterar eleganta svarta loafers, gjorda av högkvalitativa Eco Suede. Dessa unika skor är inbäddade på en platt häl med en höjd av 1 cm, vilket säkerställer komforten att bära hela dagen. Tack vare de rundade tårna anpassar sig loafers perfekt till foten, och deras snygga design gör dem till det perfekta komplementet till varje kvinnlig garderob.
Mockasiner kännetecknas av ett dekorativt bälte med många, små zirkoner som ger dem en speciell glöd och elegans. Den mjuka och profilerade ekologiska läderinsula ger komfort, och deras universella svarta färg gör att de smälter väl med olika stiliseringar.
Tack vare den ursprungliga förpackningen är dessa loafers också en bra presentidé. Du kan inte missa dem - det är ett måste -ha säsong som kommer att lägga till klass och stil till din stilisering!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Mockasiner > Skor Inna marka
- Schakthöjd: 5
- Producentkod: BM207653
- Färg: svart
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Ytterligare egenskaper: strass
- Modell: Damskor
- Näsan: runda
- Klack / plattformshöjd: 1
Tack för att du lägger till din kommentar.