Inna marka Dammockasiner med flätad sula, svart Torresia
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Dammockasiner med flätad sula, svart Torresia
Upptäck komfort och stil som säkerställer kvinnors loafers på den flätade Sole Black Torresia! Dessa eleganta loafers är gjorda av mjuk ekosmocka, vilket gör att de bär dem rent nöje. Deras rundade näsor i kombination med en flätad plattform och en kil ger dem en unik karaktär.
Den svarta färgen gör att dessa loafers inte bara är universella, utan också enkla att kombinera med olika stiliseringar - från avslappnad till mer elegant. Insatsen av organiskt läder ger komfort under dagen, och den insatta strukturen gör det lättare att ta på sig och ta av skor.
Torresia Loafers är bra i en vår-sommargarderob och betonar varje skapelse. Deras subtila men fashionabla design kommer att vara det perfekta komplementet till ditt utseende. De har också en flätad sula som ger dem originalitet och lätthet.
Kilens höjd är 5 cm, och plattformen är 3 cm, vilket gör skorna bekväma och stabila, medan de optiskt förlänger benen. Glöm inte att kontrollera storlekstabellen innan du köper så att du kan njuta av perfekt passform.
Vänta inte längre! Lägg till kvinnors loafers på den flätade Sole Black Torresia i din samling och ta ett steg mot snygga och bekväma skor!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Mockasiner > Skor Inna marka
- Färg: svart
- Färg på sulan: Brun
- Enda material: material
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Näsan: runda
- Klack / plattformshöjd: 5.0
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: ['slip on']
- Producentkod: C-397 SVART
- Typ av häl: Buskin
- Axelhöjd (cm): 5,5
- hälhöjd (cm): 5
- Plattform/sula (cm): 3
- Uppvärmning: Inte
Tack för att du lägger till din kommentar.