BM BM Damklackar Telisha Black svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: BM Damklackar Telisha Black svart
Vi presenterar BM Telisha Black dampumps, som säkerligen kommer att locka uppmärksamhet och ge karaktär till varje styling! Dessa eleganta 10 cm höga klackar är det perfekta valet för speciella tillfällen - bröllop, baler eller bal. Deras unika fläckiga mönster skiljer dem från andra modeller, och designen med en delikat spetsig tå gör att benet ser extremt graciöst ut.
Pumparna är gjorda av tyg som imiterar satin, vilket ger dem en elegant och lyxig look. Dessutom säkerställer sulan av syntetiskt material komforten att använda, och den ekologiska läderinnersulan säkerställer ordentligt stöd för foten. Dessa höga klackar är inte bara vackra, utan också bekväma, vilket gör dem till ett perfekt val för varje kvinna som värdesätter stil och komfort.
BM Telisha Black är skor som inspirerar och tillför självförtroende. Oavsett tillfälle kommer de säkert att dra till sig uppmärksamhet. Allt detta är förpackat i tillverkarens originalkartong, vilket också gör det till en idealisk presentidé. Vänta inte, lägg till lite elegans till din garderob idag!
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Yttre material: tyg
- Näsan: spets
- Typ av häl: stift
- Innersula: konstgjort läder
- Klack / plattformshöjd: 10.0
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: annan , glida på
Tack för att du lägger till din kommentar.