Exousite Exousite Damherrar 974 svart

Otillgänglig produkt ;(

**Exousite Women's Lords 974 Black – Elegans för alla tillfällen**

Vi presenterar svarta damherrar 974 från det välkända varumärket Exousite, som kombinerar exceptionell komfort med ett elegant utseende. Dessa lätta skor är gjorda av naturligt läder och är det perfekta valet för våren och sommaren. Tack vare sin universella design är de perfekta både som ett elegant komplement till en kvällsoutfit och som ett stilrent inslag kombinerat med jeans eller en avslappnad kjol.

Exousite Lords njuter inte bara av sin estetik, utan också med sin funktionalitet. Slip-on designen gör dem lätta att ta på och bära. Den spetsiga tån ger klass och elegans, och den platta hälen (höjd 1,5 cm) garanterar komfort även efter långvarig användning. Insidan av skorna är fodrad med naturligt läder, vilket säkerställer utmärkt luftcirkulation och komfort för fötterna.

Tack vare deras enkla men snygga design utan mönster, matchar svarta herrar perfekt med en mängd olika stilar, vilket framhäver den individuella karaktären hos var och en av dem. Sulmaterialet är tillverkat av syntet, vilket bidrar till deras lätta konstruktion och hållbarhet.

Black Exousite lords är ett måste för kvinnor som värdesätter komfort, enkelhet och elegans. Tillverkarens originalförpackning i form av en kartong gör dem också till en bra presentidé. Välj Exousite-herrar och skapa oförglömliga stilar som kommer att dra till sig uppmärksamhet!

  • Ytterligare egenskaper: metallisk
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturläder
  • Näsan: spets
  • Klack / plattformshöjd: 1.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan , glida på
  • Typ av häl: Platt
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|