Inna marka Damgaloscher med lackade lappar D37 svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Damgaloscher med lackade lappar D37 svart
Snygga Wellingtonstövlar för kvinnor med lappar, D37 svart lack, är ett utmärkt val för kvinnor som vill kombinera funktionalitet med moderiktig design. De kännetecknas av en Chelsea boot cut och elastiska inlägg i ankelhöjd, vilket garanterar komfort och lätthet att ta på. Tillverkade av mjukt gummi med en lackerad finish, erbjuder de inte bara ett attraktivt utseende, utan också hög motståndskraft mot fukt.
Svarta Wellington-stövlar med färgglada patchar ger lite fräschör och originalitet till den klassiska stilen. Tack vare dem kommer varje regnigt ögonblick att bli en möjlighet att visa upp din unika stil. Mandeltån och avsaknaden av ett mönster gör dessa gummistövlar extremt universella - perfekta både för vardagsbruk och för mer eleganta set.
Välj D37 svarta badbyxor för kvinnor och njut av kombinationen av komfort, stil och originalitet som perfekt passar trenderna för den kommande säsongen!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Gummistövlar > Skor Inna marka
- Näsan: Mandel
- Dominant mönster: utan mönster
- Färg: svart
- Ytterligare egenskaper: brist
Tack för att du lägger till din kommentar.