T.Sokolski T.Sokolski Damgaloscher Jodhpur mattsvart T. Sokolski
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: T.Sokolski Damgaloscher Jodhpur mattsvart T. Sokolski
Kvinnors mattsvarta galoscher från T.Sokolski är ett perfekt val för regniga dagar, som kombinerar funktionalitet och elegans. Dessa snygga skor kännetecknas av en klassisk, tidlös design som säkerligen kommer att tilltala varje kvinna.
Utrustade med en stabil, platt 3 cm hög klack, garanterar gummistövlarna komfort att bära hela dagen, perfekt för både vardagsstyling och mer elegant utseende. Tillverkade av högkvalitativt gummi är de vattentäta, vilket innebär att de framgångsrikt kan följa med dig på regniga dagar och under året runt väderförhållanden.
Insidan av skorna är fodrad med en textilinlägg som säkerställer komfort och hållbarhet. Ovandelen är ca 14 cm hög, vilket ger dem en moderiktig, ankellång look. Den runda tån ger subtilitet, och avsaknaden av extra isolering gör att gummistövlarna kan bäras på vår- och höstdagar.
Tack vare standardstorlekarna är det enkelt att köpa dem - det rekommenderas att välja den storlek som du använder oftast. Produkten är ny, original och täcks av 24 månaders garanti, vilket bevisar dess höga kvalitet.
T.Sokolski Wellington-stövlar är en perfekt kombination av estetik och praktisk, som säkerligen kommer att hitta sin plats i varje vår- och höstgarderob. Välj svarta Chelsea-stövlar som perfekt framhäver din stil och kommer att vara oersättliga under regniga dagar!
- Producent: T.Sokolski
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Gummistövlar > Skor T.Sokolski
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Näsan: runda
- Samling: KeeShoes
- Klack / plattformshöjd: 3
- Ytterligare egenskaper: brist
- Innersula: tyg
- Yttre material: gummi
- Uppvärmning: Nej
- Höjd: för fotleden
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: annan , glida på
Tack för att du lägger till din kommentar.