Inna marka Damflipflops med glitter, Svart Brianella
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Damflipflops med glitter, Svart Brianella
Vi presenterar kvinnors tofflor med Blanella Glitter - det perfekta valet för kvinnor som vill lägga till lite glans och elegans till deras sommarutseende. Dessa unika flip -flops glädjer sig med en spektakulär brokadfinish, som lockar utseende och gör varje stilisering unik.
Vid framsidan finns det snygga spännen som inte bara ger klaffarna ett fashionabelt utseende, utan också erbjuder en bekväm passform på foten. Tack vare införandet blir att sätta på och ta av flikarna extremt enkelt och bekvämt. Perfekt för vår- och sommarkvällsutflykter, dessa flip flops kommer att vara ett perfekt komplement till både avslappnade och mer eleganta kostymer.
Flip flops har en 2,5 cm hög plattform, som säkerställer stabilitet, och det yttre materialet tillverkat av plast samt en skuminsats och ensam garanti lätthet och komfort vid bär. Det är värt att uppmärksamma storlekstabellen för att hitta en perfekt matchad modell.
Investera i kvinnors tofflor med Black Brianella Glitter och njut av inte bara komfort, utan också en trendig, glänsande accent i din sommargarderob! Dessa flip flops är ett måste på våren och sommaren, vilket säkert kommer att locka många positiva utseende.
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Flip flops > Skor Inna marka
- Uppvärmning: Inte
- Lås: Glida på
- Plattform/sula (cm): 2,5
- Typ av häl: Plattform
- Producentkod: SS-135 SVART
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Enda material: Skum
- Innersula: skum
- Yttre material: Plast
- Näsan: ingen näsbit
- Dominant mönster: utan mönster
- Ytterligare egenskaper: brist
- Klack / plattformshöjd: 2.5
Tack för att du lägger till din kommentar.