ARTIKER Damfångarstövlar i läder med dragkedja Artiker 55C0515 Vit
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Damfångarstövlar i läder med dragkedja Artiker 55C0515 Vit
Upptäck de unika läderstövlarna kvinnors vandringsstövlar från Artiker -märket, modell 55C0515 i dämpade vita färger. Dessa skor är gjorda av högkvalitativa naturläder och kombinerar elegans med daglig funktionalitet, idealiskt lämpade på svalare dagar tack vare mild uppvärmning.
Slott och snörda stövlar ger en perfekt passform för foten, och deras subtila detaljer ger dem en unik karaktär. Höjdhöjden på 4 cm gör dem extremt bekväma, och en platt häl och en bred övre (10 cm) möjliggör fri rörelse. Dessutom garanterar deras skorfilt värme och komfort även på kalla dagar.
Dessa stövlar är ett oföränderligt element i varje kvinnors garderob, perfekta för både vardagliga stiliseringar och de mer eleganta. Höjden på den övre (13 cm) gör att de når precis ovanför vristen, vilket ger dem klass.
Glöm inte att kontrollera storlekstabellen för att perfekt matcha modellen efter dina behov. Artiker 55C0515 kvinnors stövlar är ett måste för den här säsongen och kombinerar en fashionabla look med praktik och komfort. Kontrollera också filmen som presenterar dessa vackra skor, tillgängliga på den givna länken!
Ta ett steg mot stil och bekvämlighet med Artiker -stövlar!
- Producent: ARTIKER
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor ARTIKER
- Klack / plattformshöjd: 4.0
- hälhöjd (cm): 4
- Axelhöjd (cm): 13
- Axelbredd (cm): 10
- Producentkod: 55C0515 VIT
- Färg: Vit
- Färg på sulan: svart
- Enda material: material
- Yttre material: naturläder
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: platt häl
- Höjd: för fotleden
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset , snörda
Tack för att du har lagt till en kommentar.