Wishot Wishot Damespadrillor med glitter 32-187 blå

Produkten är inte tillgänglig ;(

Wishot 32-187 espadrillor för kvinnor i blått är det perfekta valet för varje fashionabel kvinna som vill kombinera stil med komfort under varma dagar. Dessa eleganta skor kännetecknas inte bara av sin fashionabla design, utan också av sin höga kvalitet på utförande.

Ovansidan på espadrillorna är gjord av bomullstextilmaterial, som skimrar något tack vare det insydda glittret, vilket ger glans till varje styling. Elastiska band sydda på båda sidor av ovandelen säkerställer en perfekt passform till foten, vilket gör skorna extremt bekväma.

Espadrillor sitter på en något platt, beige sula, som är perfekt för långa promenader och vardagsbruk. Insidan av skorna är avslutad med ett bomullsfoder, vilket ytterligare ökar bärkomforten. Deras karakteristiska egenskap är en rund näsa, vilket ger dem ett subtilt men elegant utseende.

Wishot modell 32-187 finns i tillverkarens originalförpackning, vilket gör den till en perfekt presentidé. Dessa espadrillor är inte bara ett praktiskt val, utan också en fashionabel accent till vilken sommargarderob som helst. Välj dem för att framhäva din individuella stil och njuta av komfort i varje steg!

  • Innersula: tyg
  • Lås: glida på
  • Producentkod: BM80175
  • Färg på sulan: beige
  • Yttre material: tyg
  • Näsan: runda
  • Fetma: G.
  • Färg: blå
  • Ytterligare egenskaper: andas
  • Fläckfärg: silver-
  • Höjd: låg

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|
Den mycket vassa finishen av gummit från insidan av skon repar kraftigt huden på baksidan av foten kan inte sättas på knästrumpan eftersom det omedelbart gör ett hål
|
|
|