Inna marka Chelsea-stövlar med hög topp Svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Jodhpur -stövlar med en hög svart övre är de perfekta motorcykelstövlarna för moderna kvinnor som värderar stil och komfort. Dessa eleganta svarta skor kännetecknas av ett tidlöst, enkelt snitt som är lätt att integrera i olika dagliga stiliseringar. Den höga övre ger dem karaktär, och en platt häl med en höjd av 3 cm säkerställer komfort hela dagen.

Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder är dessa dvärgar både miljövänliga och enkla att rengöra. Dessutom gör skumunderväxten dem extremt bekväma och uppvärmningen är ansvarig för värme på svalare dagar. Ett dragkedja som placeras på sidan är en praktisk lösning som gör det lättare att ta på sig och ta bort skor.

Svarta Jodhpur -stövlar är perfekta för både avslappnade och mer eleganta stiliseringar. Perfekt varje dag, de kommer att vara ett bra komplement till varje garderob. Deras runda näsa ger dem ett feminint uttryck, och den minimalistiska designen utan mönster gör dem enkla att kombinera med olika kläder.

Tillverkaren som erbjuds i den ursprungliga förpackningen, dessa stövlar är ett bra val för kvinnor som vill se fashionabla ut och känner sig bekväma, oavsett tillfälle. Om du letar efter en kombination av elegans, funktionalitet och mode, kommer Jodhpur -stövlarna med en hög övre svart att bli en hit!

  • Producentkod: BM206441
  • Färg: svart
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Typ av häl: platt häl
  • Klack / plattformshöjd: 3
  • Innersula: tyg
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Höjd: för fotleden
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset

Tack för att du lägger till din kommentar.

|