Inna marka

Chelsea boots med dragkedja, Eco Leather Black Ninnet svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck elegans och komfort med stövlar dolkar för Eco Castle i varumärket Black Ninnet. Dessa snygga stövlar är den perfekta lösningen för svalare dagar och kombinerar fashionabla design med praktiska lösningar.

Tillverkade av högkvalitativa ekoläder ger de inte bara ett attraktivt utseende utan också hållbarhet. De har en stabil plattform och en platt häl med en höjd av 5,5 cm, vilket gör dem bekväma även under ett långt slitage. Fäst med en blixtlås, låt snabbt och enkelt sätta på. Dessutom är inredningen av stövlarna isolerad med en skorfilt, som garanterar värme på svalare dagar.

På baksidan finns ett subtilt gyllene element som ger dem en elegant karaktär. Stövlar passar bra med både vardagliga och mer formella stiliseringar, vilket gör dem till ett universellt tillägg till alla garderob.

När du väljer en storlek är det värt att bekanta sig med storlekstabellen för att säkerställa perfekt passform. Ninnet -stövlar finns i olika storlekar, och deras höjd på den övre är 19 cm, med en bredd på 11,5 cm, vilket säkerställer att ha komfort.

Missa inte möjligheten att berika din skorskollektion med dessa unika Chelsea -stövlar som kombinerar stil och funktionalitet. Välj en klassiker i en modern utgåva och njut av en trendig look och bekvämlighet för alla tillfällen!

  • Axelbredd (cm): 11,5
  • Axelhöjd (cm): 19
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: 52058 SVART
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: material
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: Chelsea stövlar för kvinnor
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: plattform
  • Höjd: för fotleden
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Klack / plattformshöjd: 5.5
  • Lås: på låset
  • hälhöjd (cm): 5,5
  • Plattform/sula (cm): 3,5

Tack för att du lägger till din kommentar.

|