Inna marka Charlotte Black patenterade stilettpumpar svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 3 - 6 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Charlotte Black patenterade stilettpumpar svart
Upptäck elegans och klassisk stil med Charlotte Black patenterade stilettpumps. Dessa extremt snygga damskor är gjorda av högkvalitativt lackläder, vilket ger dem en unik glans och karaktär.
Modellen kännetecknas av en delikat spetsig tå som optiskt förlänger benen, och en smal 8 cm hög klack säkerställer en perfekt siluett och en klassisk look. Tack vare sin eleganta finish är Charlotte Black pumps perfekta för olika tillfällen, som bal, bröllop eller bal.
Tack vare sin enkla, smidiga design kan dessa patentpumpar enkelt kombineras med en mängd olika stilar - från formell till avslappnad. Ett bekvämt slip-on spänne gör det lätt att ta på sig, och den bekväma innersulan av ekologiskt läder säkerställer fullständig komfort när du bär den.
Unna dig lite lyx med Charlotte Black pumps - de är ett perfekt val för varje modern kvinna som letar efter klass och elegans i sin garderob!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Pumps > Skor Inna marka
- Ytterligare egenskaper: lackerad
- Färg: svart
- Näsan: spets
- Typ av häl: stift
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: konstgjort läder
- Klack / plattformshöjd: 8.0
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: glida på
- Producentkod: BM188103
Tack för att du lägger till din kommentar.