Inna marka Champagne högklackade sandaler 5099 Champagne rosa gyllene

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck det unika med 5099 Champagne högklackade sandaler, som kombinerar elegans med modern stil. Dessa vackra, genombrutna damsandaler i en härlig nyans av roséguld är ett perfekt val för speciella tillfällen och kvällsutflykter. Deras smala 9,5 cm häl ger självförtroende och förlänger benen, och den glänsande, glittrande finishen gör varje ögonblick i dessa skor oförglömlig.

Det justerbara spännet framhäver vristens sensualitet, och det klassiska snittet utan tå gör sandalerna extremt bekväma och snygga. Tillverkad av ekologiskt läder, både den yttre delen och insatsen garanterar utmärkt kvalitet och komfort. Den syntetiska sulan säkerställer stabilitet vid varje steg, och metalliska accenter ger en unik karaktär till helheten.

Dessa sandaler från KeeShoes-kollektionen är det perfekta valet för varje kvinna som vill känna sig som en riktig stjärna. Unna dig själv lite lyx och stick ut idag! Varje par är förpackade i en originalkartong, vilket gör dem till en bra presentidé. Vänta inte - upptäck din nya passion för eleganta skor!

  • Färg: rosa , gyllene
  • Näsan: ingen näsbit
  • Typ av häl: posta
  • Lås: spänne
  • Ytterligare egenskaper: öppet , metallisk
  • Samling: KeeShoes
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Klack / plattformshöjd: 9.5
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|
|
|
En bra produkt, mycket bekväm
|