Inna marka Burgundlackerade pumpar på X-70-pelaren röd mångfärgad
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Burgundlackerade pumpar på X-70-pelaren röd mångfärgad
Upptäck elegans i varje steg med vinröda patenterade X-70 högklackade pumps från KeeShoes. Dessa unika skor är inte bara klassiska, utan också en modern accent som perfekt kommer att komplettera både vardags- och affärsstilar.
Pumparna är gjorda av en lackad ovandel, vilket ger dem en karakteristisk glans och chic. Dekorationer i form av guldnubbar på utsidan av ovandelen gör varje steg stilfullt. Den massiva 5 cm höga hälen säkerställer bärkomfort och stabilitet, vilket är extremt viktigt på en intensiv dag.
Vinröda pumps matchar perfekt med olika outfits. Tack vare slip-on-fästet går det snabbt och bekvämt att ta på dem. Insidan av skorna är fylld med ekologiskt läder, vilket ger extra komfort vid användning, och den syntetiska sulan garanterar hållbarhet och flexibilitet.
Skornas höjd är 11 cm, och den spetsiga tån ger elegans och smalhet. De vinröda patenterade X-70 pumparna är ett förslag för kvinnor som vill hålla sig uppdaterade med de senaste trenderna utan att ge avkall på komforten.
Dessa pumps är perfekta för en mängd olika tillfällen och kommer att vara ett bra komplement till din skokollektion. Se själv hur mycket ett plagg kan göra och framhäva din stil med KeeShoes!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Pumps > Skor Inna marka
- Ytterligare egenskaper: lackerad
- Samling: KeeShoes
- Färg: Röd , annan färg
- Enda material: syntetisk
- Innersula: Konstgjort läder
- Yttre material: Övrig
- Näsan: Spets
- Typ av häl: Posta
- Klack / plattformshöjd: 5.0
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: annan , glida på
Tack för att du har lagt till en kommentar.