Solea Bruna stövletter med ovandel i strumpan från Lujan - Solea

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck den unika stilen och komforten att bära tack vare de bruna stövlarna med Lujan -strumpor från Solea! Dessa unika stövlar designades för svalare dagar, samtidigt som de erbjuder ett fashionabelt utseende och utmärkt funktionalitet.

Deras bruna färg kommer att passa in i många höst- och vinterstyliseringar, och strumpan på det övre subtilt lindar benen och ger dem ett smalt utseende. Den höga sulan i stil med fångar garanterar inte bara ett attraktivt utseende utan också stabilitet när man går. Lujan -stövlar av hög kvalitet, är inte bara snygga utan också miljövänliga.

Tack vare spets -up fästelementet anpassar dessa stövlar bra till foten, vilket ger komfort under dagen. Höjdhöjden på 5 cm tillför subtil elegans, samtidigt som man säkerställer komforten med att bära. Numreringen är standard, vilket gör att det är enkelt och trevligt att välja rätt storlek.

Lujan -stövlar är ett utmärkt val för varje kvinna som värderar en kombination av stil och komfort. Packade i den ursprungliga tillverkarens låda är de den perfekta idén för en gåva eller ett bra tillägg till din garderob. Vänta inte och investera i ett fashionabelt och bekvämt element som kommer att fungera i alla situationer!

  • Producentkod: BM213943
  • Färg: Brun
  • Klack / plattformshöjd: 5

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|