PS1 PS1 Bruna Laurisa mockaboots på låg klack

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck elegans och komfort med lågklackade ankelstövlar i brun mocka från märket PS1. Dessa klassiska damstövlar är det perfekta valet för kallare dagar, och kombinerar moderiktig design och funktionalitet. Tillverkad av högkvalitativ eko-mocka, ankelöverdelen ger inte bara stil, utan säkerställer också bärkomfort.

Stövlarna är utrustade med en halkfri gummisula som garanterar stabilitet på alla underlag. Dessutom har modellen två dragkedjor - en av dem är dekorativ, vilket ger skorna en unik karaktär. Den styvade hälräknaren och uppvärmningen i form av en behaglig skofilt gör stövlarna extremt bekväma och perfekta även kallare dagar.

Klackhöjden på 5 cm och typisk numrering gör dessa stövlar perfekta för vardagsstyling, både med kjol och byxor. Bredden på ovandelen är 12 cm, vilket säkerställer god fotstabilisering. Det är också värt att uppmärksamma den runda tån och eleganta designen utan mönster, vilket gör att skorna matchar många olika stilar.

Missa inte möjligheten att lägga till dessa unika stövlar i din garderob! Bestäm vilken storlek du bär och njut av komforten och stilen hos de låga ankelboots i brun mocka från PS1. Varje par är noggrant förpackade i originalkartongen, vilket gör dem till en perfekt present för alla tillfällen.

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: Brun
  • Enda material: syntetisk
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: posta
  • Axelbredd: 12
  • Schakthöjd: 11.5
  • Klack / plattformshöjd: 5
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Innersula: Övrig
  • Näsan: runda
  • Höjd: för fotleden
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset
  • hälhöjd (cm): 5 cm
  • Axelhöjd (cm): 11,5
  • Axelbredd (cm): 12 cm

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|