Inna marka Brogues damskor Jacek Wolski T60 grafit svart mångfärgad
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Brogues damskor Jacek Wolski T60 grafit svart mångfärgad
Upptäck oöverträffad komfort och elegans med Jacek Wolski T60-skor i grafit och svart. Dessa snygga damskor, helt gjorda av högkvalitativt naturligt läder, kombinerar de senaste globala modetrenderna med funktionalitet, vilket gör dem till det perfekta valet för alla tillfällen.
Deras snygga design med en intressant ovandel väcker uppmärksamhet, och en bekväm rund tå och en slip-on-knäppning säkerställer enkel på- och påklädning. Dessa skor har en delikat, stabil klack med en höjd på 1,0 cm, vilket gör dem perfekta för både vardagsstyling och mer eleganta outfits.
Genom att välja T60-modellen kan du vara säker på att du investerar i kvalitet och komfort. Materialet på innersulan och ovandelen är också naturligt läder, vilket garanterar tillräcklig ventilation och komfort under hela dagen. Dessutom säkerställer den syntetiska sulan extraordinär hållbarhet och flexibilitet, och originaltillverkarens förpackning som de kommer i ger elegans till hela köpet.
Tveka inte, välj Jacek Wolski T60-skor och känn hur mode möter komfort!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Skor > Skor Inna marka
- Färg: svart , annan färg
- Ytterligare egenskaper: brist
- Dominant mönster: utan mönster
- Yttre material: Naturläder
- Innersula: Naturläder
- Näsan: Runda
- Lås: glida på
- Samling: KeeShoes
- Enda material: syntetisk
- Klack / plattformshöjd: 1.0
Tack för att du lägger till din kommentar.