Vinceza Vinceza Blockklackade pumps med dekoration, Eco Leather, Black Sarala svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Vinceza Blockklackade pumps med dekoration, Eco Leather, Black Sarala svart
Vi presenterar Vincez -klackarna, som är en idealisk kombination av elegans och komfort. Dessa svarta pumpar är gjorda av högkvalitativa ekoläder och är perfekta för både formella och mer gratis stiliseringar.
Tack vare hälen i form av ett 5,5 cm högt block kan du njuta av stabilitet under varje steg, utan att ge upp det feminina utseendet. Näsorna i Spitz smalar optiskt benen, vilket gör dessa skor ännu mer attraktiva. En ytterligare dekoration på framsidan av pumparna är en subtil detalj, som betonar deras eleganta karaktär.
Pumpens inre är vadderat med naturläder, vilket säkerställer komforten att bära hela dagen. Pumparna sätts in, vilket gör det lättare att ta på sig och ta av. Tack vare typisk numrering kan du enkelt matcha rätt storlek på dina fötter, vilket föreslår en storlekstabell.
Perfekt för både kontoret och för familjefirande är Vinceza-pumpar ett måste i varje garderob. Glada alla med din stil genom att välja den här tidlösa modellen som säkert kommer att bli din favoritgarderobsartikel. Vänta inte, gör dig själv lite elegans varje dag!
- Producent: Vinceza
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Pumps > Skor Vinceza
- Uppvärmning: Inte
- Axelhöjd (cm): 6
- Producentkod: 62101 BK
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Enda material: material
- Innersula: naturläder
- Yttre material: konstgjort läder
- Näsan: spets
- Typ av häl: blockera
- Fetma: G.
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: glida på
- Ytterligare egenskaper: brist
- Klack / plattformshöjd: 5.5
Tack för att du lägger till din kommentar.