Inna marka Black Mesh Ballerinas med ett spänne svart

Produkt niedostępny ;(

Black Mesh Ballerinas med ett spänne är det perfekta valet för kvinnor som värderar både stil och komfort. Dessa klassiska ballerinor i en elegant, svart färg passar perfekt in i de senaste trenderna, och samtidigt är de ett mångsidigt element av kläder, som kommer att fungera i många stilar.

Ballerinas är gjord av högkvalitativ tyg och kombinerar modern design med praktiska. En näsa med mandelform ger dem slimhet, och en platt häl med en höjd av 1 cm garanterar komfort hela dagen. Spännfästningen säkerställer inte bara fotstabilitet, utan är också en fashionabel accent som skiljer denna modell från de andra.

Det inre av skon är fodrad med ekologiskt läder, vilket gör dem miljövänliga och samtidigt bekväma för fötterna. Den svarta sulan av hållbar plast ger god vidhäftning och styrka, tack vare vilken ballerinorna kommer att tjäna under lång tid.

Black Mesh Ballerinas Y2708 är ett bra val för olika tillfällen - från dagliga promenader till mer formella utflykter. Packade i den ursprungliga tillverkarens låda är de också en bra presentidé. Vänta inte, gå med i denna fashionabla modell till din samling och njut av komfort och stil vid varje steg!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Innersula: konstgjort läder
  • Lås: spänne
  • Näsan: mandel
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Typ av häl: Platt häl
  • Producentkod: Y2708 svart
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Plast
  • Yttre material: tyg
  • Modell: Y2708

Tack för att du lägger till din kommentar.

|