Inna marka Blå höga klackar med en öppen klack bunden runt vristen
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 5 - 8 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Blå höga klackar med en öppen klack bunden runt vristen
Upptäck elegans och stil med våra blå klackar med en öppen klack som perfekt kompletterar dina sommarstyliseringar! K10040 -modellen från ett ansedd varumärke är en kombination av en klassiker med en modern design som gör att du sticker ut från mängden.
Den höga hälen med en höjd av 8 cm ger slimheten till figuren, och den spetsiga näsan introducerar lite sensualitet för helheten. Tillverkad av högkvalitetstyg är höga klackar inte bara visuellt attraktiva, utan också bekväma tack vare den ekologiska läderinsatsen. Spännfästningen låter dig perfekt matcha vristen, vilket ökar stabiliteten när du går.
Beige -plastsulan säkerställer hållbarhet och komfort vid varje steg, och den eleganta blå färgen gör att dessa pumpar matchar många sommarkreationer, från klänningar till eleganta byxor.
Varje par levereras i tillverkarens ursprungliga ruta, vilket gör dem till en fantastisk gåva för modeälskare. Vänta inte längre - lägg lite färg i din garderob tack vare K10040 -klackarna och känner dig säker i varje situation!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Pumps > Skor Inna marka
- Samling: Sommar
- Producentkod: BM215950
- Färg: blå
- Färg på sulan: beige
- Enda material: Plast
- Yttre material: tyg
- Modell: K10040
- Näsan: spets
- Typ av häl: stift
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: spänne
- Innersula: konstgjort läder
Tack för att du lägger till din kommentar.