S.Barski Bekväma svarta damsandaler med dekoration S.Barski 045

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck komfort och stil i en av de senaste modellerna av damsandaler från S.Barski. Dessa sandaler, i en elegant svart färg, är den perfekta lösningen för varma dagar, som kombinerar ett klassiskt snitt och en subtil dekoration som fångar ögat.

Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder, både ut- och insida, erbjuder sandalerna komfort för många timmars bärande. Innersulan och fodret av ekologiskt läder ger tillräcklig ventilation och komfort, vilket gör dem till ett perfekt val för alla tillfällen.

Modellen S.Barski 045 kännetecknas av en platt 2 cm hög klack, vilket gör dem perfekta för vardagsbruk samtidigt som de behåller ett elegant utseende. Sandalerna har ett praktiskt spänne, vilket gör dem lätta att ta av och på.

Utan mönster, i en universell svart nyans, matchar de olika stilar, både avslappnade och mer eleganta. Tack vare originalförpackningen är sandalerna också en bra presentidé.

Välj damsandaler med dekoration från S.Barski och njut av kombinationen av komfort och attraktiv design som kommer att göra var och en av dina stylingar unika.

  • Färg: svart
  • Innersula: konstgjort läder
  • Modell: Damsandaler med dekoration
  • Näsan: ingen näsbit
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Producentkod: OLI259A
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Typ av häl: platt häl
  • Klack / plattformshöjd: 2
  • Lås: spänne

Tack för att du lägger till din kommentar.

|