Inna marka Bekväma snökängor, vinterkängor, quiltade stövlar, isolerade med kardborre svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar bekväma snökängor som är det perfekta valet för vinterdagar. Dessa isolerade stövlar i en klassisk svart färg kombinerar stil och komfort, och deras quiltade syntetiska ovandel ger inte bara ett elegant utseende, utan också ett utmärkt skydd mot frost.

Tack vare den praktiska kardborreknäppningen går det extremt enkelt och snabbt att ta av och på skorna. Den övre höjden på 20 cm och plattformshöjden på 4 cm ger tillräckligt stöd för fötterna och möjliggör samtidigt bekväm rörelse på snö och is.

Snöskorna är utrustade med ett isolerat eko-pälsinlägg, vilket gör dem till en perfekt följeslagare under kalla dagar. Sulmaterialet, även det syntetiskt, garanterar bra grepp, vilket är avgörande under vinterförhållanden. Med ett ständigt moderiktigt, solidt mönster, kommer dessa skor perfekt att komplettera alla vinterstylingar.

Tack vare tillverkarens originalförpackning är dessa snökängor en bra presentidé till en älskad. Investera i komfort och stil i vinter med våra svarta, bekväma snökängor!

  • Schakthöjd: 20 cm
  • Axelbredd: 17 cm
  • Typ av häl: plattform
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Uppvärmning: Ja
  • Klack / plattformshöjd: 4
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: tyg
  • Höjd: hög
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: Kardborre
  • Producentkod: 22T48B

Tack för att du lägger till din kommentar.

|