PA1 PA1 Beige och svarta stövlar från Valeris

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck den unika modellen av Valeris-stövlar i beige och svart, perfekta för vinterexpeditioner. Dessa ankelboots är gjorda av ekologiskt läder av hög kvalitet och erbjuder inte bara ett moderiktigt utseende, utan framför allt komfort att bära. En hög sula gjord av slitstarkt material garanterar motstånd mot ogynnsamma väderförhållanden, vilket gör dem till ett idealiskt val för kalla dagar.

Den varma insidan av skorna ger extra isolering, och deras standardnumrering möjliggör en perfekt passform till foten. I sin tur ger den runda tån och en 4,5 cm hög klackplattform elegans och stil. Dessa stövlar har en praktisk dragkedja, och deras övre bredd på 13 cm gör dem lätta att ta på.

Som tillverkare fokuserar varumärket PA1 på kvalitet, vilket gör denna modell inte bara till ett estetiskt utan också ett funktionellt val för de kommande månaderna. I KeeShoes-kollektionen hittar du dessa fashionabla beige och svarta ankelboots som gör att du kan sticka ut från mängden och samtidigt ge komfort och värme under vinterdagar. Dessa stövlar finns i storlekarna 36 till 41 och är ett måste för alla älskare av snygga accessoarer.

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: beige , svart
  • Färg på sulan: beige
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: Höga stövlar för kvinnor A9916
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: plattform
  • Axelbredd: 13
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 4.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset
  • Producentkod: BM157365

Tack för att du lägger till din kommentar.

|