Inna marka Barnens Brocade Warm Boots Trappers Black Ariel svart
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Barnens Brocade Warm Boots Trappers Black Ariel svart
Barns glitterisolerade Trapper Boots Black Ariel är ett perfekt alternativ för små fashionistas under kalla dagar. Dessa snygga stövlar har en hög ovandel som ger skydd och värme samtidigt som de är extremt bekväma att bära. Tillverkade av högkvalitativt eko-läder, täckt med moderiktigt glitter, kommer de att tilltala varje tjej och lägga till glans till alla kläder.
Tack vare speciell pälsisolering kommer ditt barns fötter alltid att förbli varma och bekväma, även under de kallaste dagarna. En styv hälräknare och en 2 cm hög platt klack säkerställer stabilitet och säkerhet under gång. Stövlarna är utrustade med praktiska fästen - snören och dragkedja, vilket gör det lättare att ta av och på skorna.
När du letar efter rätt storlek rekommenderar vi att du använder storlekstabellen för att perfekt anpassa skorna till ditt barns fot. Svarta Ariel sneakers är ett perfekt val för unga fashionistas som värdesätter stil och komfort i ett. Kolla även in hela vårt utbud av barnstövlar för att hitta den perfekta modellen för varje tillfälle!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Barn > För barn > Stövlar > Skor Inna marka
- Yttre material: Konstgjort läder
- Uppvärmning: Päls
- Typ av häl: Platt
- Färg: svart
- Lås: Snörning, dragkedja
- Axelhöjd (cm): 9
Tack för att du har lagt till en kommentar.