Inna marka Ballerinas lordsy med lappar 333-18 grå
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Ballerinas lordsy med lappar 333-18 grå
Vi presenterar Lords ballerinor med patchar 333-18 i grått, som har blivit en absolut hit den här säsongen! Dessa unika skor njuter av ett broderat mönster som visar sensuella läppar med läppstift, vilket ger dem en extraordinär karaktär. Tillverkade av ekologisk mocka, de är inte bara snygga, utan också miljövänliga.
Dessa balettlägenheter erbjuder extraordinär komfort tack vare den mjuka sulan, vilket gör dem till ett idealiskt val för dagligt bruk. Deras välformade och lätta utseende ser bra ut på fötterna och framhäver den feminina siluetten. Med en rund tå och en slip-on-knäppning är dessa skor lätta att ta på och är perfekta för vardagsstyling.
En ytterligare fördel med ballerinorna är strass och broderier, som berikar deras utseende och gör dem original. Klackhöjden på endast 1,0 cm gör dem bekväma och stabila, vilket gör att du kan röra dig fritt hela dagen.
Vänta inte, välj Lords ballerinor med lappar 333-18 grå och gå med i gruppen av moderna, snygga kvinnor! Dessa skor kommer att vara svåra att ignorera, och deras unika design kommer säkert att dra till sig många uppmärksamhet. Perfekt att kombinera med klänningar, kjolar eller jeans, de kommer att göra varje styling unik.
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Ballerina > Skor Inna marka
- Färg: grå
- Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
- Innersula: Konstgjort läder
- Lås: glida på
- Ytterligare egenskaper: strass , broderi
- Näsan: Runda
- Dominant mönster: olika mönster
- Klack / plattformshöjd: 1.0
Tack för att du har lagt till en kommentar.