Inna marka Bahira röda sneakers med tjock sula

Produkten är inte tillgänglig ;(

Röda sneakers på den tjocka sulan av Bahira är det perfekta valet för människor som letar efter en kombination av stil och komfort. Deras mörka rosa ton ger ett energiskt utseende, och den klassiska designen med en rund näsa gör dem till ett extremt modernt tillskott till vår- och sommarstyliseringar.

Sneakers kännetecknas av en tjock, fem -centimetersula, som inte bara tillför attraktivitet, utan också ger tillräcklig dämpning och bekvämlighet under dagliga aktiviteter. Tillverkad av gummi av hög kvalitet garanterar de hållbarhet och motstånd mot olika förhållanden, vilket innebär att de kommer att följa dig under många säsonger.

Denna modell har en låg övre och snörning, vilket gör det lättare att passa på foten, och tygets yttre material säkerställer ventilation. Bahira-sneakers är ett måste i varje skodonskollektion-de är perfekta för promenader och i vardagliga stiliseringar. Tillverkarens ursprungliga förpackning i form av en låda gör dem till en bra presentidé.

Genom att välja dessa fashionabla sneakers kommer du alltid att vara i tid, dra dina ögon och njuta av komforten att bära varje dag!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: BM194249
  • Samling: Sommar vår
  • Färg: Röd
  • Färg på sulan: Vit
  • Enda material: Gummi
  • Yttre material: tyg
  • Modell: TA-215
  • Näsan: runda
  • Höjd: låg
  • Lås: snörda
  • Innersula: tyg
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|