Badura Badura skor, sista paret mångfärgad blå

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi erbjuder det sista paret extremt snygga BADURA-skor, modell wz.2205-MP, som säkerligen kommer att locka många mäns uppmärksamhet. Dessa mångfärgade blå mockasiner är en kombination av elegans och komfort, perfekta för alla tillfällen.

Dessa skor är gjorda av 100 % naturligt läder och garanterar inte bara hållbarhet utan också en perfekt passform till foten. Den intressanta ovandelen gör att skorna sticker ut från andra modeller, och dess moderna design gör den lämplig för både avslappnade och mer formella stilar.

Tack vare läderinlägget är skorna bekväma att bära under lång tid, och deras blå färg kommer att ge fräschör till varje garderob. Missa inte detta tillfälle och få klassiska skor till BRA PRIS!!!

Välj Badura - kvalitet som aldrig går ur modet.

  • Yttre material: Naturläder
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Innersula: Naturläder
  • Färg: annan färg , blå

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
Transaktionen lyckades. Jag rekomenderar.
|
Transaktionen lyckades. Jag rekomenderar.