PS1 PS1 Arbetsstövlar i mocka med ränder Svart Moriah

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck de unika PS1 Moriah-arbetarstövlarna som kombinerar moderiktig design och komfort! Dessa svarta stövlar är gjorda av elegant ekomocka och gläder sig med sina utskärningar på vristen, vilket ger dem ett modernt och imponerande utseende.

Den massiva, 4 cm höga syntetsulan ger inte bara karaktär till skorna, utan skyddar också mot den kalla marken, vilket säkerställer komfort under kallare dagar. En ytterligare attraktion är flätade, dekorativa remmar med ett hänge i form av en stjärna dekorerad med zirkoner, som enkelt kan tas bort, vilket gör att du kan anpassa utseendet på skorna.

PS1 Moriah ankelboots är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter stil och komfort. Tack vare den typiska numreringen blir det enkelt och trevligt att välja storlek. Finns i fem storlekar, från 36 till 41, kolla vår storlekstabell för att hitta den perfekta skon för dig.

Genom att bära dessa stövlar kan du njuta av ett modernt snitt, en rundad tå och ingen isolering, vilket gör dem perfekta för vår och höst. Beställ idag och berika din samling med denna fashionabla modell som säkerligen kommer att få dig att sticka ut från mängden!

  • Innersula: tyg
  • Färg: svart
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Uppvärmning: Nej
  • Typ av häl: platt häl
  • Axelbredd: 10
  • Schakthöjd: 13
  • Klack / plattformshöjd: 4
  • Lås: annan , glida på
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Enda material: syntetisk
  • Näsan: runda
  • Höjd: för fotleden
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|