Inna marka Angela Khaki pumps med hög klack och plattform beige

Produkten är inte tillgänglig ;(

Möt de ovanliga klackarna och Angela -plattformen i Beige Khaki - det perfekta valet för kvinnor som vill ha unikhet i sitt dagliga utseende! Dessa mocka skor kombinerar elegans med komfort, vilket gör dem till ett bra komplement till alla stilisering.

Pumparna kännetecknas av en bred stroke 10 cm hög och en massiv plattform med 2 cm. Tack vare detta förlänger de optiskt benen, lägger ljushet till figuren och säkerställer samtidigt stabilitet när du går. Skorna inre är fodrad med en mjuk ekologisk läderinsats, som översätts till hög komfort under dagen.

Deras släta, beige färg går perfekt med olika stiliseringar - både avslappnade och mer eleganta. En rund näsa och en glidande lås gör att pumparna inte bara är snygga, utan också lätt att ta på sig.

Angel's pumpar är gjord av högkvalitativ ekologisk mocka och är inte bara ett fashionabelt val utan också en mer miljövänlig produkt. De är perfekta för en daglig basis, på jobbet eller på möten med vänner.

Missa inte möjligheten att lägga till dessa unika pumpar i din samling - wow effekt garanterad! Tillverkarens ursprungliga låda gör att pumpar är en bra presentidé. Välj komfort och stil med Angel's Pumps!

  • Producentkod: BM202074
  • Färg: beige
  • Färg på sulan: Brun
  • Modell: Högklackade och plattformspumpar för kvinnor
  • Näsan: runda
  • Typ av häl: posta
  • Lås: glida på
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Klack / plattformshöjd: 10.0
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|