American Club American Club-vandring - % grå orange svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: American Club-vandring - % grå orange svart
Vi inbjuder dig att upptäcka unika vandringsskor från det välkända märket AMERICAN CLUB - modell wz.3005. Dessa eleganta skor finns i grått, orange och svart och är den perfekta kombinationen av stil och funktionalitet.
Tack vare användningen av "TRIPLETEX"-membranet ger skorna ett utmärkt skydd mot fukt, vilket gör dem vattentäta. Det naturliga lädret som används för att producera dessa skor garanterar inte bara hög kvalitet, utan också hållbarhet i åratal. Insidan av skorna är isolerad med fleece, vilket gör dem till ett idealiskt val för kallare dagar.
AMERICAN CLUB-skor kännetecknas inte bara av sin komfort utan också av en intressant ovandel som ger dem en unik karaktär. Detta är ett bra alternativ för aktiva kvinnor som värdesätter både stil och praktiska egenskaper.
Missa inte denna möjlighet! Välj skor som klarar alla utmaningar. BRA PRIS för 100% LÄDER! De skor vi erbjuder är en garanti för kvalitet och komfort i varje steg.
- Producent: American Club
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Trekking > Skor American Club
- Yttre material: Naturläder
- Innersula: Övrig
- Dominant mönster: utan mönster
- Ytterligare egenskaper: brist
- Färg: grå , orange , svart
Tack för att du lägger till din kommentar.