NEWS NEWS Lätta snökängor för kvinnor med päls 22SN26-5029 svart

20,95
Lägsta pris från 30 dagar före rabatten: €41,89
-49%
Ordinarie pris: €49,00
-49%

Upptäck den perfekta följeslagaren för vinterdagar med lätta damskor med päls från märket News - modell 22SN26-5029 i en klassisk svart färg. Dessa originalkängor kombinerar funktionalitet och stil och ger värme och komfort under de kallare månaderna.

Tillverkad av högkvalitativa textilmaterial, ovandelen av dessa snökängor har noggrant förstärkts för att möta kraven från vintervädret. Dessutom är insidan av skorna isolerad med mjuk och tjock päls, som kommer att svepa in dina fötter i behaglig värme. En rad funktioner, som en bekväm ovandel och en dragkedja, gör skorna otroligt lätta att ta av och på.

Tack vare strukturens lätthet är dessa stövlar inte bara moderiktiga utan också bekväma - perfekta för vardagliga promenader eller gå ut med vänner. Den höga sulan, 4 cm hög, ger inte bara bra dämpning, utan passar även perfekt till en mängd olika stilar.

Vänta inte och komplettera din vintergarderob med dessa snygga, isolerade snökängor. Välj kvalitet och komfort med Nyheter att möta varje vinter med bra stil!

  • Ytterligare egenskaper: päls
  • Producentkod: 22SN26-5029
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: PU
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: tyg
  • Modell: Lätta snöstövlar på päls 22SN26-5029
  • Uppvärmning: Ja
  • Höjd: hög
  • Klack / plattformshöjd: 4
  • Lås: på låset

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|