Evento Evento Höga stövlar med dragkedja Svart 21BT35-4226
- Försändelsen kommer att skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna-tillbaka-garanti
Kolla också
Detaljer: Evento Höga stövlar med dragkedja Svart 21BT35-4226
Produkten som beskrivs är Evento High Boots with Zipper i svart. Dess tillverkarkod är 21BT35-4226. Stövlarna knäpps med dragkedja, men de kan även justeras med snören. De är gjorda av ekologiskt läder, vilket gör dem miljövänliga.
På baksidan av skorna, vid hälarna, finns en subtil dekoration. Stövlarna är isolerade, vilket gör dem perfekta för kallare dagar. Skornas sula är stabil vilket gör dem bekväma att ha på sig. Denna modell är ett universellt snitt som matchar många stilar.
Dessa skor är designade för kvinnor. Deras häl är platt och tån är rund. Skorna är nya, levereras i originaltillverkarens förpackning som är i utmärkt skick. Skornas bredd är märkt med bokstaven "G". Vikten på produkten med individuell förpackning är 1,04 kg.
Stövlarna är höga och når över ankeln. Höjden på ovandelen är 16,5 cm, medan höjden på hälen/plattformen är 4,5 cm. Stövlarna är helt svarta, utan något dominerande mönster. Välj rätt storlek med hjälp av tillverkarens storlekstabell.
- Producent: Evento
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Stövlar Evento
- Producentkod: 21BT35-4226
- Färg på sulan: svart
- Innersula: tyg
- Yttre material: konstgjort läder
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: platt häl
- Fetma: G.
- Höjd: för fotleden
- Schakthöjd: 16.5
- Klack / plattformshöjd: 4.5
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset , snörda
- Färg: svart
- Fläckfärg: svart
- Modell: Ankelboots med snörning och dragkedjor
Tack för att du lägger till din kommentar.