American Club American Club Amerikanska sneakers bundna vinröda

14,01
Lägsta pris från 30 dagar före rabatten: €28,02
-50%
Ordinarie pris: €50,00
-50%

Upptäck unik stil och komfort med American Club LH13 vinröda sneakers. Dessa halvsneakers från den senaste kollektionen är ett perfekt val för varje kvinna som vill kombinera moderiktig design med vardagskomfort. Tillverkade av högkvalitativt bomullstyg ger de en perfekt passform till foten, och deras känsliga bomullsfoder ökar bärkomforten, vilket gör dem till ett idealiskt val för långa dagar på resande fot.

Den klassiska, låga designen med en rund tå gör sneakersna inte bara bekväma, utan också snygga. Den vita gummisulan tillför lätthet och en sportig karaktär, och hälhöjden på 2,5 cm gör att du kan bära dem hela dagen utan att behöva oroa dig för fottrötthet.

Spetsfästningen möjliggör enkel anpassning till individuella preferenser, och G-bredden gör att sneakersna kramar perfekt om foten. Låt oss inte glömma deras vackra vinröda färg, som säkerligen kommer att locka uppmärksamhet och lägga till fräschör till varje styling.

American Club LH13 sneakers är inte bara skor, de är ett mode-must-have som kommer att fungera utmärkt med vardagliga outfits - från jeans till klänningar. Tillverkarens originalförpackning ger dem ännu mer värde. Välj komfort och stil med American Club!

  • Producentkod: BM89437
  • Färg på sulan: Vit
  • Enda material: gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: tyg
  • Modell: LH13
  • Näsan: runda
  • Fetma: G.
  • Höjd: låg
  • Klack / plattformshöjd: 2.5
  • Lås: snörda
  • Färg: Röd

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|
|
|